KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13699129
nr 1369 9129
Johan Herder
(f. 1952), Sverige
Blandteknik, 2 st, Komposition No 317 & 317, oramat löst blad. Signerad, bladets mått: 29,5x29,5
Johan Herder, svensk konstnär född 1952.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 december 2020
kl 18:43:11
21/12 18:37:23